Tootegrupid

Pakume suures valikus täispuitmööblit

Pakume suures valikus puitmööblit elutuppa, magamistuppa, lastetuppa, kuhu iganes ja veel aiamööblit, lastemängu maju ning veel puidust mänguasju.

Müüme peamiselt männipuidust mööblit. Männipuu on pehme puu, mis on omapäraselt vaigulõhnaline ja iseloomulikult esiletulev puidusüü ning hulgaliselt oksakohti, mis teeb mööbli omanäoliseks. Kunagi ei ole täpselt sarnast mööbli eset, kus oksa kohad oleks ühessamas kohas. 

Hetkel pakume ka väiksemas valikus kase-, lepa-, haava- ja tammepuidust, natuke ka erineva paksusega kasevineerist mööblit.
Enamus mööbel on viimistletud erinevate lakkide ja peitsidega ning osad ka õlitatud.
Suur osa mööblit on valmistatud eestimaisest toorainest, Eesti tootjate poolt.

Mööbel on väga oluline osa meie igapäevaelust, mistõttu meie meelest peab see olema mugav, vastupidav ja tervislik. Puit on soe ja põneva tekstuuriga materjal kodu sisustamiseks.

 

Meie missiooniks on pakkuda oma klientidele parimat kvaliteedi ja hinna suhet nii toodete kui teeninduse osas. Vaid igakülgne koostöö tellijaga tagab, et lõpptulemusega on rahul mõlemad osapooled.

Meie visiooniks on pakkuda lihtsalt kättesaadavana, kvaliteetset kodumööblit. Meie eesmärgiks on pakkuda ka kõrge nõudlikkusega klientide vajadustele vastavat kvaliteetmööblit koos paigalduse ja müügijärgse teenindusega.

Meie väärtuseks on rahulolevad kliendid ja partnerid.

Pesa24 internetikaubamaja on keskkonnasõbralik perepood, mis soovib liita parimad interneti võimalused Teile meeldivaks ostukeskkonnaks.

Meie koostööpartneriteks on paljud Eesti suured ja väiksed täispuitmööbli ja puittoodete tootjad ja käsitöölised.


Teretulemast meie püsikliendiks!

Pesa24