Tootegrupid

Kaup lattu ja tarneaeg

Tingimused kehtivad alates 27.08.2023. esitatud tellimustele.

 

Tulen ise järgi Tallinna lattu 0.-eurot - Kohila tn 3A (hoovis) E-R 10-18, L 10-16, P suletud

või

 1. väiksed kaubad, mis mahuvad SmartPOST pakiautomaati 5 eurot
 2. väiksed kaubad, mis mahuvad OMNIVA pakiautomaati  5 eurot

 

Pesa24 e-pood tellib kaupa tootjailt ja hulgimüüjailt vastavalt kliendi tellimusele ja sellest on toodete tarneajad 1 päevast kuni 7 nädalani sõltuvalt tarnija asukohast, laoseisust ja tootmistsüklist.

 NB! Lattu saabunud kauba tasuta ladustamise aeg kuni 2 nädalat. Iga järgnev päev 1.-, kui pole kokkulepitud teisiti.


Lahtiseletatult tarneajad

 

Ise järgi lattu aadressil Kohila 3A, Tallinn (hoovis) 0.- eurot, E-R 10-18, L 10-16, P suletud

 

 

SmartPost (pakiautomaati) 5 €     (pakk max mõõduga L36xS60xK60 cm kuni 25 kg)

 • Valisid ostu vormistamisel "SmartPOST pakiautomaat", avaneb nimekiri erinevatest kohtadest, kus saate valida omale sobiva koha kauba kättesaamiseks
 • Kui pakk on kohale jõudnud, siis saadetakse sulle  SMS ja isiklik uksekood. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ja seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saad kauba kätte.

 

OMNIVA pakiautomaat 5 €             (pakk max mõõduga L38xS64xK41 cm kuni 30 kg)

 • Valisid ostu vormistamisel "OMNIVA pakiautomaat", avaneb nimekiri erinevatest kohtadest, kus saate valida omale sobiva koha kauba kättesaamiseks
 • Kui pakk on kohale jõudnud, siis saadetakse teile SMS ja isiklik uksekood. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ja seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte.

 

 

Tarnimise tähtajad Pesa24 e-poes:                                                

 • Tarneaeg - "Laos" - tähendab, et enamus kaup on meil Pesa24 e-poe laos.
 • Tarneaeg - "2-7 päeva" - tähendab, et toode on tootja laos ja saab kiirest meie lattu toimetada. Klient saab kätte kauba maksimaalselt vähese aja jooksul, tavaliselt 0-3 tööpäeva jooksul peale täielikku kauba eest tasumist.
 • Tarneaeg - „5-21 päeva" - tähendab, et tooteid valmistatakse tootja poolt selle aja jooksul ja peale seda jõuavad tooted Pesa24 e-poe lattu.
 • Tarneaeg - "2-7 nädalat" - tähendab, et tooteid valmistatakse tootja poolt sellise tellimisperioodi jooksul kuna tootmistsükkel on juba eelnevalt tellimusi täis.
 • Tarneaeg - "küsi tarneaega" - tähendab, et hetkel neid tooteid ei toodeta, aga kui tootjal on vabaaega, siis on võimalus neid tooteid valmistada.