Tootegrupid

Firmast

Pesa24.ee alustas tegevust 2005. aasta algul ja tänaseks oleme tegutsenud üle 9 aasta. Kuna tegemist on virtuaalse kaubandusega ja meil ei ole füüsilist poodi, siis soovime pakkuda üheskohas suuremat sortimendi valikut.
Oleme pikaajaliste kogemustega laste- ja kodumööbli müümisega seotud ettevõte, mis müüb suures valikus kvaliteetset täispuitmööblit ja puitmänguasju veebikeskonnas. 

Müüme peamiselt männipuidust mööblit, väike valik on kase-, lepa-, haava- ja tammepuidust, natuke ka erineva paksusega kasevineerist mööblit.
Enamus mööbel on viimistletud erinevate lakkide ja peitsidega.
Suur osa mööblit on valmistatud eestimaisest toorainest, Eesti tootjate poolt.

Mööbel on väga oluline osa meie igapäevaelust, mistõttu meie meelest peab see olema mugav, vastupidav ja tervislik. Puit on soe ja põneva tekstuuriga materjal kodu sisustamiseks.

Meie missiooniks on pakkuda oma klientidele parimat kvaliteedi ja hinna suhet nii toodete kui teeninduse osas. Vaid igakülgne koostöö tellijaga tagab, et lõpptulemusega on rahul mõlemad osapooled.

Meie visiooniks on pakkuda lihtsalt kättesaadavana, soodsa hinnaga kodumööblit, tehnikat, valgusteid jne. Meie eesmärgiks on pakkuda ka kõrge nõudlikkusega klientide vajadustele vastavat kvaliteetmööblit koos paigalduse ja müügijärgse teenindusega.

Meie väärtuseks on rahulolevad kliendid ja partnerid.

Pesa24 internetikaubamaja on keskkonnasõbralik perepood, mis soovib liita parimad interneti võimalused Teile meeldivaks ostukeskkonnaks.

Meie koostööpartneriteks on paljud Eesti suured ja väiksed täispuitmööbli ja puittoodete tootjaid.


Teretulemast meie kliendiks!

Pesa24