Tootegrupid

Korduvad küsimused

Kas kaupa on võimalik tellida ka telefoni teel? 

Ja on küll võimalik. Selleks tuleb öelda toote nimetus, kogus ja oma täpsed kontaktandmed.

Kas on vaja registreeruda, kui ma tahan kaupa osta?

Ei, registreerimine ei ole kohustuslik. 

Kuidas saab ostu eest tasuda?

Kui esitate tellimuse on Teil võimalus tasuda kohe pangalingi kaudu või Teile e-posti koheselt saadetud tellimuse alusel. Tellimuse alusel saate maksta pangakontoris 7 päeva jooksul või teete ülekandeid mitmes osas. Kui soovite taodelda järelmaksu, siis tõstke kõik soovitud tooted ostukorvi ja peale seda valige sobiv tellin järelmaksuga ning täitke nendepoolt nõutavad andmed ära, vajuta telli nuppu. Meie anname Teile teada nendepoolt vastuse.


Kas tarneaeg on alati see, mis on märgitud toote juures?


Oleme märkinud iga toote juurde ka maksimaalse tarneaja. Kuid on ka tooteid, mida toimetame kohale samal või järgmisel päeval. Pidevalt muutuvad tootjatel tarneajad, sellepärast on meil pandud toote juurde tarneaja vahemik, kui soovid täpsemalt tarneaega teada siis võta ühendust klienditeenindajaga.

 

 


Kuhu ma peaksin pöörduma seoses Pesa24 e-poega tekkinud probleemide ja küsimustega?


Kõikidele Pesa24.ee puudutavatele küsimustele, probleemidele saate vastuse või otsime lahenduse telefonil 513 2279 või e-posti aadressilt info@pesa24.ee Kui on Teil soovitusi kodulehe paremaks muutmiseks, siis ootame Teie ettepanekuid, et muuta paremaks Teie teenindust.Parimate soovidega

Pesa24