Tootegrupid

Makseviisid

Kui oled tellimuse kinnitanud, saadame sinu e-maili  aadressile automaatselt tellimuse kinnituse. 

Tellimuse saad kohe tasuda:

1.Pangalingiga

Kui soovid kauba eest tasuda 100% ettemaksu, siis on võimalus tasuda otse pangalingi kaudu. Pane tähele ilma ID-kaardi või Mobiil-ID-eta ei saa maksta üle 300 EUR  korraga.

    

Peale tellimuse vormistamist kliki soovitud panga lingile, mis suunab sind valitud internetipanka. Sisesta oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka. Internetipangas näed juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele tellitud toodete eest. Kinnita või tühista maksekorraldus. Peale maksekorralduse kinnitamist lahku internetipangast vajutades nuppu "Tagasi kaupmehe juurde"

Peale tellimuse tasumist väljastatakse sulle tellimuse kinnitus ja antakse tellitud kaubad töösse.

 

2.Tasumine e-arvega (pangaülekandega või maksad pangakontoris)

  • Kui ei soovi koheselt ettemaksuarvet tasuda
  • Soovid tasuda ettemaksu arvet mitmes osas
  • Soovid arvet maksta mitme inimese erineva pangakontoga (kindlasti ülekandele tellija nimi)
  • Soovid arvet maksta 50% enne ja 50% pärast kauba lattu saabumist

 

  • Kliki tellimuse all olevale prindi nupu peale ja seal saad kohe välja trükkida tellimus-kinnituse. Sulle saadetakse ka e-mailile tellimus kinnitus. Nendele arveldusarvetele on võimalik tasuda arvet.

 

  • Swedbank: a/a        EE962200221027252801  SWIFT/BIC: HABAEE2X
  • SEB Pank: a/a         EE381010220043550015  SWIFT/BIC: EEUHEE2X
  • LHV Pank: a/a         EE567700771001286055  SWIFT/BIC: LHVBEE22

 

Kui arve ei ole tasutud 7 kalendripäeva jooksul, siis tellimus tühistatakse arvates, et loobusid tellimusest.

Juhul, kui tellimuse kinnituse arve ei ole paari tunni jooksul peale tellimuse esitamist sinu e-maili aadressile jõudnud (meilt saadetakse välja automaatselt), siis teavita sellest Pesa24.ee-d meili teel info@pesa24.ee. 

 
3. Tasumine sularahas

Võimalus maksta tellimuse kinnitus ka meie kontoris, eelnevalt kokkuleppides. Kui on tasutud vähemalt 50% tellitud kaubast anname kauba tellimusse.

4. Tasumine Liisi järelmaksuga   (vaata lisaks)                     Liisi järelmaks

LIISI järelmaks aitab sind vajaliku kauba soetamisel. Saad ise valida sobiva sissemaksu suuruse ja lepinguperioodi. Pärast esimese sissemakse tasumist ning allkirjastatud lepingute tagastamist, antakse sinu tellimus töössse ja kaup tarnitakse vastavalt teatatud tarneajale. Järelmaksuga ostmine aitab planeerida oma kulutusi. Vajalikku mööblit saate kasutada juba täna, jääb ära tülikas raha kogumine. Taotluse saate esitada kui oled valinud kõik soovitud tooted ostukorvi, valinud Liisi järelmaksu, täitnud andmed ja klikkunud "Saada" nuppu. Sinu soovil toimetame ostu sulle vajalikule aadressile.

5. Tellimuse kinnituse tasumine krediitkaardiga (VISA, MASTERCARD)   Mastercard Visa Maestro Visa Electron

Võimalik kauba eest tasuda ka krediitkaardiga. Peale tellimuse vormistamist suunatakse sind ... Seal näed eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa mis kuulub tasumisele. Krediitkaardiga maksmist soovitame juhul kui sa soovid tasuda kogusumma ehk 100% tellimuse maksumusest. Peale oma kaardi numbri, turvakoodi (3 numbrliline kood kaardi tagaküljel) ning kehtivusaja lõpu sisetamist  autoriseerib Pankade Kaardikeskus Tehingu sinu pangas.